به طور کلی تولید جار در ایران به دو صورت جار تولید اتوماتیک و کارخانه ای و جار دستی انجام می شود. جار دستی و اتومات تفاوت هایی دارند. مهم ترین تفاوت جار شیشه ای اتومات و دستی تعداد تیراژ تولید بالای شیشه اتومات است. لذا شیشه اتومات یک دست تر تولید می شوند و توانایی تحمل دمای آبجوش را دارد. برخی از مدلهای جار اتومات قابلیت قرار گرفتن در دستگاه اتوکلاو را دارند. این جارها اغلب برای کشت بافت مورد استفاده قرار می گیرند.

 شیشه اتومات کارخانه ای

با توجه به استحکام بالای شیشه اتومات کارخانه ای این گونه جار ها مناسب بسته بندی عسل، مربا، ترشیجات، رب، کنسروها و سایر محصولات می باشند.اگرچه بسته بندی مواد غذایی خصوصا عسل معمول ترین موارد استفاده جار اتوماتیک می باشد ولی ذخیره انواع ادویه و حتی  کشت محصولات گیاهی نیز در جارهای اتومات امکان پذیر است. مدلهای عمومی از ظرفیت ۱۳۵ گرم تا ۲ کیلو عسل موجود است.

جار گرد یخی اتومات 600 درب 82

تفاوت شیشه اتومات با دستی

 از مهمترین ویژگی های شیشه اتوماتیک کارخانه ای می توان به قابلیت تحمل دمای آبجوش، قابلیت اتوکلاو، و یک دست بودن آنها اشاره کرد.با توجه به اینکه تمام مراحل تولید شیشه اتومات توسط دستگاه انجام می شود محصول نهایی یک دست و با استحکام بیشتری در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد و این در حالی است که وجود حباب در تولید دستی ناگزیر به نظر می رسد. ولی در روش تولید شیشه اتومات این مشکل به حداقل ممکن می رسد.

مهمترین محدودیت این شیشه ها ، تنوع کم مدلهای عمومی است. همچنین هزینه قالب  و تیراژ تولید اختصاصی بسیار بالاست.

خرید عمده جار اتومات | جار اتومات بسته بندی کارتنی

 بازرگانی شیشه سلیمی امکان خرید آنلاین،مطمئن و بی دردسر انواع جار شیشه ای از جمله جار اتومات را برای شما مشتریان عزیز فراهم نموده است.شما می توانید با مراجعه به سایت و مشاهده قیمت جار های اتومات انواع این جارها را با مشخصات کامل، قیمت و تصویر مشاهده نموده و نسبت به خرید انواع جار شیشه ای اقدام کنید.مشتریانی که قصد خرید عمده جار اتومات را دارند می توانند از تخفیفات سایت نیز بهره مند بشوند.

قیمت جار شیشه ای اتومات

 جهت مشاهده لیست قیمت ها می توانید به سایت بازرگانی شیشه سلیمی مراجعه کرده و ضمن اطلاع از مشخصات کامل جار شیشه ای اتومات مثل ارتفاع،حجم ، اندازه درب و غیره ، محصول مورد نظر خود را به سادگی تهیه بفرمایید.جار های اتومات ازنظر حجمی از ۱۳۵ سی سی تا دو کیلو را شامل می شوند که بسته به نیاز خود می توانید برای خرید آن اقدام کنید.طبیعتا هر چه جار کوچکتر باشد تعداد بیشتری در یک کارتن بسته بندی خواهد شد به طوری که یک کارتن جار با حجم ۱۳۵ سی سی شامل ۱۲۰ عدد جار و یک کارتن جار اتومات ۲ کیلویی شامل ۱۴ عدد شیشه می باشد.

جار گرد ۱۳۵ درب ۵۸- اتوماتجار گرد ۱۹۰ درب ۶۶ - اتومات
۶۰۱۰ تومان با درب6330 تومان با درب
120 تایی96 تایی
جار گرد اتومات 280 درب 66
6330 تومان با درب7120 تومان با درب
80 تایی72 تایی
شیشه مربا استوانه ای کوچک

شیشه مربا کوچک

8700 تومان با درب8810 تومان با درب
60 تایی48 تایی
جار تپل اتومات نیم ۶۶
جار گرد اتومات 700 درب66

جار شیشه ای اتومات ۷۰۰

7150 تومان با درب8800 تومان با درب
64 تایی38 تایی
جار گرد اتومات یک درب 66جار کمرباریک اتومات
10200 تومان با درب10640 تومان با درب
32 تایی32 تایی
جار صاف یک کیلو اتومات درب 82
جار شیشه ای یک و نیم کیلویی رب

جار یک کیلویی رب

10540 تومان با درب15810 تومان با درب
32 تایی18 تایی
جار گرد اتومات دو درب 82جار گرد یخی اتومات 600 درب 82
18610 تومان با درب11220 تومان با درب
14 تایی38 تایی
جار چهارگوش اتومات درب ۶۳

جار چهارگوش اتومات درب ۶۳

7350 تومان با درب9690 تومان درب
80 تایی40 تایی
جار چهارگوش اتومات یک کیلویی درب ۶۶
10810 تومان با درب
36 تایی

جهت مشاهده لیست همه محصولات موجود و قیمت ها به صفحه جار و بطری شیشه ای مراجعه نمایید.

بهترین و سریع ترین راه ارتباطی ما و ثبت سفارش : ایتا ، تلگرام یا واتس اپ شماره ۰۹۳۹۱۶۵۰۷۰۰ می باشد.