در صنعت بسته بندی مواد غذایی، شیشه شکلاتی جایگاه ویژه ای دارد. به علت حساسیت شکلات، جار شیشه شکلاتی به گونه ای طراحی شده است که هیچ گونه گرد و غباری وارد شیشه نشود. لذا شکلات طعم و ظاهر اولیه خود را حفظ می کند. علاوه بر استحکام، ظاهر بسته بندی شکلات هم از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین شیشه شکلاتی باید دارای ظاهری شکیل و زیبا باشد.

انواع جار شیشه شکلاتی

با مراجعه به سایت بازرگانی شیشه سلیمی می توانید انواع این شیشه ها را مشاهده و با توجه به نیاز خود براحتی اقدام به خرید این محصولات نمایید. جار شیشه شکلاتی در سه اندازه کوچک ، متوسط و بزرگ عرضه می شود. ولی اگر شما به دنبال شیشه شکلاتی متفاوت تری باشید می توانید سراغ نوع دیگری از شیشه های شکلاتی که به اصطلاح به آنها دلوین گفته می شود رجوع کنید. لازم به ذکر است شیشه دلوین در دو سایز  قابل سفارش می باشد. درب کانتینری و درب ساده برای همه مدلها موجود است.

جار شکلاتی سایز 3 - درب 66

جار شکلاتی کوچک

جار شکلاتی سایز2 -درب 66

جار شیشه ای شکلاتی متوسط

جار شکلاتی سایز 1 - درب 82

جار شکلاتی بزرگ

6890 تومان با درب
7450 تومان با درب10540 تومان با درب
80 تایی51 تایی27 تایی
جار شیشه ای شکلاتی دلوین نیم کیلویی

جار شیشه ای شکلاتی دلوین نیم کیلویی

جار شیشه ای شکلاتی دلوین یک کیلویی

جار شیشه ای شکلاتی دلوین یک کیلویی

45 تایی24 تایی
7450 تومان با درب ساده
9750 تومان با درب کانتینری

10540 تومان با درب ساده
13052 با درب کانتینری

شیشه بسته بندی قهوه | جار شیشه ای نسکافه

از آنجایی که در نگهداری از قهوه و نسکافه حفظ طعم و بوی آن از اهمیت زیادی برخوردار است، شیشه بسته بندی قهوه از نیاز های ویژه بسته بندی این نوشیدنی محبوب است. شما می توانید با تهیه جار شیشه ای نسکافه نه تنها از حفظ طعم موادی مانند نسکافه و هات چاکلت اطمینان حاصل کنید بلکه می توانید براحتی این نوع محصولات را در کابینت منزل خود ذخیره کنید. ما امکان تولید طرح های اختصاصی شما را هم داریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد جار و بطری شیشه ای تماس حاصل نمائید.

جار شیشه ای کره ای

اساسا برای نگه داری مواد غذایی که به صورت مایع غلیظ وجود دارند شما به جار شیشه ای کره ای نیاز دارید.شکلات صبحانه،کره بادام زمینی و … از جمله این مواد می باشند.این محصول دارای استحکام و زیبایی قابل قبولی می باشد که مستلزم یک جار شیشه ای مورد استفاده برای مواد غذایی است.

شیشه نوتلا

نوتلا از محبوب ترین شکلات های صبحانه به ویژه در کشور ماست.بازرگانی سلیمی با ارائه شیشه نوتلا در سه سایز مختلف این امکان را برای نگهداری این شکلات صبحانه فراهم نموده است.گفتنی است شیشه نوتلا دارای درب پلاستیکی سفید رنگ می باشد که در سه سایز بزرگ ، متوسط و کوچک موجود می باشد.همچنین می توان از شیشه نوتلا برای نگه داری عسل،قهوه ، کره بادام زمینی و غیره نیز استفاده کنید.

جار نوتلا بزرگ
جار شکلاتی نوتلا بزرگ
جار نوتلا متوسط
notellaglassjar
جار نوتلا کوچک
جار شکلاتی نوتلا کوچک
7360 تومان با درب پلاستیکی5480 تومان با درب پلاستیکی4704 تومان با درب پلاستیکی
54 تایی96 تایی343 تایی

در صورتیکه شیشه مطلوب شما در این لیست نمی باشد، جهت مشاهده لیست تمامی محصولات و قیمت ها به صفحه مربوط به جار و بطری شیشه ای مراجعه نمایید.

ارسال به تمامی نقاط کشور

بهترین راه ارتباطی و ثیت سفارش : واتس اپ، تلگرام یا ایتا شماره ۰۹۳۹۱۶۵۷۰۰