لیست بروز قیمت شیشه سکوریت – شیشه جام سکوریت

نوع شیشهسکوریت 4 میلسکوریت 5 میلسکوریت 6 میلسکوریت 8 میلسکوریت 10 میل
ساده225.000 تومان230.000 تومان255.000 تومان330.000 تومان350.000 تومان
برنز240.000 تومان245.000 تومان280.000 تومان400.000 تومان440.000 تومان

قیمت شیشه سکوریت مغازه – فروش شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه های سکوریت ( نشکن، میرال یا حرارت دیده) به دلیل ویژگی های منحصر بفردشان، مورد استقبال زیاد مشتریان قرار گرفته اند و در بسیاری از موارد از جمله درب و ویترین فروشگاه ها، درب های ورودی منازل ، مکان های عمومی، مغازه ها و سایر اماکن مورد استفاده قرار می گیرند. برای مشتریان و خریداران شیشه، بخصوص خریداران شیشه سکوریت ، تخمین قیمت شیشه سکوریت جهت سفارش محصول، از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجائیکه شیشه سکوریت دارای یراق آلات مخصوص خود برای نصب در محل های مورد نظر می باشد، لذا تعیین نوع و تعداد یراق آلات مورد نیاز جهت تخمین قیمت تمام شده شیشه سکوریت ضروری می باشد.

بسته به نوع محل، نحوه استفاده و کاربری آن، یراق آلات شیشه سکوریت مورد نیاز نیز متفاوت است. برای مثال، برای یک درب مغازه ساده به ابعاد تقریبی طول ۴ متر و ارتفاع ۳٫۵ متر، نقشه طراحی مشابه شکل زیر و یراق آلات مورد نیاز نیز به شرح زیر می باشد.

نقشه سکوریت درب مغازه

رویکرد صنعت شیشه سلیمی در قیمت شیشه سکوریت

 رویکرد صنعت شیشه سلیمی، یکسان سازی و یا حداقل نزدیک کردن قیمت شیشه سکوریت در تمامی استان ها و شهرستان ها کشور می باشد. این مهم وقتی محقق می گردد که کلیه شرکت های همکار با صنعت شیشه سلیمی، اعم از تولید کنندگان شیشه سکوریت، تولید و توزیع کنندگان یراق آلات شیشه سکوریت و همچنین متخصصان نصب شیشه سکوریت، به کمک متخصصان صنعت شیشه سلیمی، تحت یک استاندارد کیفیت و قیمت معین اقدام به تولید کالا یا ارائه خدمات نمایند. از طرفی، مشتریان با توجه به موقعیت مکانی خود و با استفاده از پایگاه داده صنعت شیشه سلیمی، با کیفیت ترین کالا را با مناسب ترین قیمت و با گارانتی صنعت شیشه سلیمی دریافت نمایند.

این مهم هم حق تولیدکننده  و هم حق مشتری است. هم اکنون شیشه سکوریت در تهران با این رویکرد، تقریبا به یک قیمت واحد تحت ضمانت صنعت شیشه سلیمی درآمده است و کالا و خدمات ارائه شده در سرتاسر تهران قیمت واحدی دارند. در آینده نزدیک این مهم در مقیاس ملی به اجرا در خواهد آمد.

قیمت شیشه میرال نشکن

شیشه های نشکن در زبان لاتین با عنوان شیشه حرارت دیده یا Tempered Glass شناخته می شوند. شیشه های نشکنی که در ابتدا برای مغازه ها مورد استفاده قرار گرفت با عنوان شیشه میرال شناخته شدند. شیشه های میرال همان شیشه های سکوریت هستند که برای درب های ورودی، مغازه ها، فروشگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرند. لذا صرفا نام مورد استفاده متفاوت است.