ظروف شیشه ای مربا ( جار شیشه ای مربا) – فروش شیشه خالی مربا

اغلب مردم تصور می کنند که مربا تاریخچه طولانی و دور و درازی دارد،اما در واقع اینطور نیست؛ زیرا ماده اصلی تشکیل دهنده مربا یعنی “شکر” ، ماده خیلی قدیمی محسوب نمی شود. یکی از اهداف تولید مربا، افزایش ماندگاری میوه های و حفظ آن برای روزهای غیر فصلی است اما مهمترین هدف تولید مربا ایجاد تنوع غذایی به خصوص افزودن رنگ و طعم جدید برای صبحانه است. کشورهای ایتالیا، انگلیس، اسپانیا و برخی از کشورهای خاورمیانه از عمده تولید کنندگان مربا هستند. بهترین ظروف نگهداری مربا، ظروف شیشه ای مربا ( جار شیشه ای مربا) می باشد.

شیشه مربا - جار شیشه ای مربا

مزایای استفاده از ظروف شیشه ای برای مربا

ظروف شیشه ای ( جار شیشه ای مربا) می توانند بهترین انتخاب برای مربا باشند. ظروف شیشه ای مربا شفافیت بالایی دارند، لذا رنگ محصول داخل آن به خوبی مشخص است. از طرفی، شیشه اگر به خوبی شسته و عاری از میکروب شود و درب آن بخوبی بسته شود، احتمال کپک زدگی مربا را به حداقل می رساند. 

خرید اینترنتی شیشه مربا - شیشه خالی مربا

شیشه با مواد داخل آن هیچ واکنشی نمی دهد و طعم و کیفیت مربا را به خوبی حفظ می کند. ظروف شیشه ای مربا می توانند در اندازه و طرح های مختلف باشند. جار شیشه ای چهارگوش، شش گوش و انواع جار شیشه ای گرد، مناسب برای مربا هستند.

خرید اینترنتی شیشه مربا

بازرگانی شیشه سلیمی با ارائه انواع مختلف ظروف شیشه ای مخصوص بسته بندی عسل، مربا، ترشیجات، رب و … ( جارهای شیشه ای) امکان ویژه ای برای مشتریان جهت انتخاب ظروف شیشه ای مناسب حتی با حداقل تعداد سفارش فراهم کرده است. انواع ظروف شیشه ای با طرح ها و گنجایش های متنوع. فروش محصولات به صورت کارتنی یا پالتی امکان پذیر است. حداقل سفارش یک کارتن از هر مدل می باشد. جهت خرید اینترنتی شیشه مربا به صفحه محصولات جار و بطری شیشه ای مراجعه نمائید.

جهت مشاهده لیست قیمت بروز محصول جار و بطری شیشه ای کلیک نمائید.