about us

درباره ما


در سال ۱۳۵۴، شیشه برادران سلیمی در شهر زنجان در زمینه ابزار آلات صنعت شیشه شروع به فعالیت کرد. در اوایل جنگ تحمیلی و حمله رژیم بعثی به خاک مقدس کشورمان، بخصوص در حملات هوایی و موشکی که منجر به تخریب خانه های هموطنان عزیز کشورمان گردید، گروه شیشه برداران سلیمی طبق نیاز آن روز مردم، اقدام به واردات عمده شیشه ساختمانی و نصب و تعمیر شیشه های شکسته ساختمانی شهر زنجان و رفع نیاز آنان کرد. پس از آن، زمینه فعالیت این گروه اغلب در بخش خدمات شیشه های ساختمانی بود.پس از اتمام جنگ و ثبات نسبی در جامعه، گروه شیشه سلیمی هم در بخش شیشه های ساختمانی و هم سایر انواع شیشه ها از جمله شیشه های دکوری و تزئینی، فعالیت خود را ادامه داده است. امروزه باتوجه به رشد سریع جامعه از لحاظ جمعیتی، اقتصادی و سطح تحصیلات، نیازهای مردم نیز متفاوت شده است. از این رو، صنعت شیشه برادران سلیمی، با تکیه بر تجربه ۴۰ ساله و دانش روز دانشگاهی نسل جوان، اقدام به تولید وارائه انواع شیشه های روز ساختمانی ( دوجداره، چند جداره، سکوریت، لمینت و …) شیشه های دکوری ( رومیزی ، میز ناهار خوری، میز عسلی و…) و شیشه های تزئینی ( آینه، بلوک های شیشه ای و تراش روی شیشه) جهت رفع نیازهای امروز جامعه کرده است. از مهمترین افتخارات این گروه، استفاده از دانش و تحصیلات دانشگاهی نسل جوان در مدیریت، بازاریابی و تولید دستگاههای مربوط به صنعت شیشه که سابق بر این از کشورهای دیگر وارد می شد، می باشد.

ماموریت

گروه شیشه سلیمی با استفاده از ابزارهای دقیق صنعت شیشه که اکثرا ساخت جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی جوان کشور می باشند، در زمینه تولید شیشه دوجداره و چند جداره و همچنین انواع شیشه های دکوری و تزئینی ازجمله انواع رومیزی ها، میز عسلی ها و میز ناهار خوری ها از قطر ۳ تا ۲۰ میلی متر فعالیت می کند. تراش و لول زنی دور شیشه و آینه با استفاده از دستگاه تراش و لول زنی تخت، محدب، دوپله و سه پله و همچنین ارائه انواع شیشه سکوریت و لمینت از مرحله اندازه گیری تا نصب، از جمله سایر فعالیت های این گروه می باشد تا نیاز هموطنان هم در زمینه شیشه های ساختمانی و هم تزئینی در اسرع وقت مرتفع شود. در زمینه تولید ابزار و ماشین آلات صنعت شیشه، طراحی و تولید انواع میز برش شیشه: ساده، پنوماتیکی و هیدرولیکی از جمله سایر فعالیت های این گروه می باشد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، گسترش ضریب نفوذ اینترنت در جامعه و نیاز مردم برای خرید سریع، آسان و مطمئن، یکی از مهمترین ماموریت های صنعت شیشه سلیمی، شناسایی فعالان صنعتی واجد شرایط، مرتبط با صنعت شیشه در سراسر کشور و ایجاد پل ارتباطی بین مشتری و این فعالان صنعتی می باشد. صنعت شیشه سلیمی به دلیل سابقه طولانی، تجربه و تخصص فراوان در زمینه صنعت شیشه، قادر به ارزیابی فعالان صنعت شیشه ، ارائه مشاوره حرفه ای و عقد قرارداد با آنها می باشد و از طرفی با بهره گیری از متخصصان جوان اینترنت و شبکه و رویکرد جدید شرکت ، در آینده نزدیک تبدیل به اولین پایگاه داده جامع صنعت شیشه ایران در بستر اینترنت و فضای مجازی خواهد شد. این بدان معناست که مشتریان صنعت شیشه سلیمی در سراسر ایران خدمات سریع، مطمئن، با کیفیت و قیمت مناسب دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که کارگاه مجهز و تمام اتوماتیک تولید درب و پنجره UPVC صنعت شیشه سلیمی در حال راه اندازی می باشد و به زودی بهره برداری خواهد شد.

بخشی از تولیدات بازرگانی شیشه سلیمی :

  • بطری شیشه ای شامل : انواع بطری شیشه ای سبز ، بطری چوب پنبه دار
  • جار شیشه ای
  • شیشه سکوریت
  • شیشه ضد گلوله
  • شیشه لمینت

 

چشم انداز

  • تبدیل شدن به برند برتر کشور در زمینه ارائه ۱- خدمات باکیفیت ، بروز و سریع، ۲- رضایت مشتری و ۳- شرکت نوآورانه در زمینه صنعت شیشه.

  • کارآفرینی برای اقشار مختلف جامعه بخصوص بکارگیری فارغ التحصیلان جوان و بااستعداد دانشگاهی در زمینه بازاریابی، تولید، افزایش بهره وری و ساخت ابزارآلات جدید و خلاقانه در صنعت شیشه.

  • ورود به بازاهای جهانی و صادرات محصولات، خدمات و ابزار و ماشین آلات تولید داخل در زمینه صنعت شیشه.

 

 

[divider]

صنعت شیشه سلیمی در استان تهران دارای شعب فعال می باشد و در سایر شهرهای ایران شعبه فعال می پذیرد.

برای دریافت شرایط پذیرش شعبه فعال در تهران و سایر شهرستان ها به بخش همکاری با ما مراجعه نمایید.