جار شیشه ای چهارگوش | ظروف شیشه ای چهارگوش عسل

چرا بهتر است برای بسته بندی مواد غذایی، بخصوص عسل و مربا، از جار شیشه ای چهارگوش (ظروف شیشه ای مربعی) استفاده کرد؟ استفاده از جارهای چند وجهی و بخصوص چهارگوش مزایایی مهمی در بسته بندی مواد غذایی دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

جار چهارگوش شیشه ای - جار شیشه ای چهارگوش

مزایای بسته بندی با جارهای شیشه ای چهارگوش

دلیل عمده استفاده از جار شیشه ای چهارگوش، مربوط به چسباندن لیبل روی شیشه می باشد. اگر می خواهید اطلاعات روی لیبل به صورت کامل و یکجا و بدون کاستی برای مشتری نمایش داده شود، بهترین انتخاب جار و یا بطری های شیشه ای چهارگوش هستند. در صورتیکه لیبل روی جار شیشه ای گرد چسبانده شده باشد، ممکن است مشتری در قفسه های مغازه، تمام برند شما را رویت نکند و اطلاعات روی لیبل برای مشتری ناقص و نامفهوم باشد.

علاوه بر این، در بسته بندی کارتنی ، جارهای شیشه ای مربعی و یا چهارگوش فضای خالی کمی بین خود دارند و بخوبی کنار هم قرار می گیرند، لذا بسته بندی راحت تر و ایمن تری دارند.

جار شیشه ای چهارگوش بازرگانی شیشه سلیمی

بازرگانی شیشه سلیمی با ارائه انواع مختلف ظروف شیشه ای مخصوص بسته بندی عسل، مربا، ترشیجات، رب و … ( جارهای شیشه ای) امکان ویژه ای برای مشتریان جهت انتخاب ظروف شیشه ای مناسب حتی با حداقل تعداد سفارش فراهم کرده است. 

 

جارهای چهارگوش عمدتا به صورت دستی تولید می شوند. همانطور که در فیلم بالا نیز مشخص است، شیشه های دستی به میزان کمی موج و حباب دارند. این موج و حباب در شیشه های دستی اجتناب ناپذیر است. چند نکته مهم است که حتما مستریان عزیر باید به آن توجه کنند:

  1. وجود موج و حباب در شیشه تولید دستی اجتناب ناپذیر است.
  2. همه شیشه ها قبل از بسته بندی وارسی می شوند و شیشه های حبابداری که احتمال شکست دارند، جدا می شوند.
  3. همه جار های عسل دستی، وارسی می شوند و در صورت داشتن حداقل استاندار کیفی، بسته بندی می شوند.
  4. به دلیل دست ساز بودن و ظرفیت محدود کوره ها، در هر دوره تولید، کیفیت با دوره قبل در صد کمی متفاوت می شود.
  5. شیشه دستی قابلیت تحمل دمای نقطه جوش آب را ندارد.
  6. طرح های شیشه های دستی متوع تر از اتومات است.

جارهای شیشه ای چهارگوش از محبوب ترین انواع جار هستند. این شیشه ها در سایزها کوچک و بزرگ تولید می شوند. قالب اتومات برای جار چهارگوش ۲۵۰ سی سی موجود است و این اندازه به صورت اتومات تولید می شود. قالب های ۲۵۰ گرمی ، نیم کیلویی و یک کیلویی عسل نیز به صورت دستی موجود هستند.

 

 

جهت مشاهده لیست محصولات و قیمت های جار و بطری شیشه ای کلیک نمائید.