روغن زیتون را سلطان روغن های گیاهی می دانند و بشر هزاران سال است که از آن استفاده می کند. در طب سنتی و اسلامی نیز به مصرف روزانه یک قاشق روغن زیتون توصیه شده است. بسته بندی روغن زیتون از اهمیت فراوانی برخوردار است؛ زیرا مشابه سایر عصاره های میوه ای در صورت بسته بندی نامناسب، کیفیت و تازگی روغن زیتون به مرور کاهش می یابد. بازرگانی شیشه سلیمی ارائه دهنده انواع بطری شیشه ای روغن زیتون.

بطری مناسب نگهداری روغن زیتون

تحقیقاتی که در ۱۰ سال اخیر در زمینه بسته بندی روغن زیتون انجام شده است، نشان می دهد که بطری شیشه ای بهترین نوع بسته بندی برای روغن زیتون است. شیشه های تیره مناسب تر از شیشه های روشن هستند زیرا اکسیداسیون نوری در شیشه های تیره کمتر است. بطری شیشه ای روغن زیتون معمولا در دو رنگ شفاف (سفید) و سبز زیتونی عرضه می شود. با توجه به سلیقه و تمایل مصرف کنندگان برای استفاده از شیشه های شفاف، بهتر است روی بطری شیشه ای شفاف به طور مناسب با لیبل پوشانده شود تا ماندگاری روغن زیتون داخل آن بیشتر شود. 

بازرگانی شیشه سلیمی ارائه دهنده انواع بطری شیشه ای روغن زیتون در طرح ها و رنگ های مختلف به همراه سایر ملزومات شامل انواع درب، کاپ و ویسکوز و غیره، طیف وسیعی از نیازهای مشتریان محترم را پوشش می دهد.

محصولات جار و بطری شیشه ای بازرگانی شیشه سلیمی