بطری شیشه ای روغن زیتون | فروش بطری شیشه ای روغن زیتون

روغن زیتون را سلطان روغن های گیاهی می دانند و بشر هزاران سال است که از آن استفاده می کند. در طب سنتی و اسلامی نیز به مصرف روزانه یک قاشق روغن زیتون توصیه شده است. بسته بندی روغن زیتون از اهمیت فراوانی برخوردار است؛ زیرا مشابه سایر عصاره های میوه ای در صورت بسته بندی نامناسب، کیفیت و تازگی روغن زیتون به مرور کاهش می یابد. بازرگانی شیشه سلیمی ارائه دهنده انواع بطری شیشه ای روغن زیتون.

بطری شیشه ای روغن زیتون - 250 و 500 سی سی زیتونی

بطری مناسب نگهداری روغن زیتون | شیشه مخصوص روغن زیتون

تحقیقاتی که در ۱۰ سال اخیر در زمینه بسته بندی روغن زیتون انجام شده است، نشان می دهد که بطری شیشه ای بهترین نوع بسته بندی برای روغن زیتون است. شیشه های تیره مناسب تر از شیشه های روشن هستند زیرا اکسیداسیون نوری در شیشه های تیره کمتر است. بطری شیشه ای روغن زیتون معمولا در دو رنگ شفاف (سفید) و سبز زیتونی عرضه می شود. با توجه به سلیقه و تمایل مصرف کنندگان برای استفاده از شیشه های شفاف، بهتر است روی بطری شیشه ای شفاف به طور مناسب با لیبل پوشانده شود تا ماندگاری روغن زیتون داخل آن بیشتر شود. 

بطری شیشه ای روغن کنجد | بطری روغن زیتون

شیشه مخصوص روغن زیتون و بطری شیشه ای روغن کنجد در دو مدل گرد و چهارگوش تولید می شود. حجم های زیر ۵۰۰ سی سی به روش اتوماتیک تولید می شوند. حجم های بالای ۵۰۰ سی سی به روش دستی تولید می شوند. مدلهای ۲۵۰ سی سی و ۵۰۰ سی سی اتومات هستند و کیفیت بالایی دارند. این دو مدل در دو رنگ سبز زیتونی و بی رنگ ( سفید) تولید می شوند. بطری های رنگی جهت کاهش نفوذ نور خورشید مورد استفاده قرار می گیرند. بطری های شفاف، رنگ روغن را به خوبی نشان می دهند و جهت کاهش نور خورشید در شیشه سفید، می تون از لیبل های مناسب استفاده کرد. 

طرح قالب بطری هایی که در حجم ۲۵۰ و ۵۰۰ سی سی برای روغن کنجد مورد استفاده قرار می گیرند عمومیت و مقبولیت جهانی دارند. اکثر تولید کنندگان بطری شیشه ای از این طرح ها نیز استقاده می کنند.

 

بطری شیشه ای گرد روغن زیتون و روغن کنجد

بطری چهارگوش روغن زیتون و روغن کنجد

بازرگانی شیشه سلیمی ارائه دهنده انواع بطری شیشه ای روغن زیتون در طرح ها و رنگ های مختلف به همراه سایر ملزومات شامل انواع درب، کاپ و ویسکوز و غیره، طیف وسیعی از نیازهای مشتریان محترم را پوشش می دهد.

جهت مشاهده لیست محصولات و قیمت های جار و بطری شیشه ای کلیک نمائید.