فروش بطری شیشه آبی | انواع بطری شیشه ای آبی رنگ

بطری های شیشه ای از بهترین مواد برای نگهداری مایعات و مواد غذایی هستند.  بطری ها به دلیل ساختار شیمیایی خنثی ای که دارند، تقریبا با هیچ ماده غذایی خوراکی، واکنش شیمیایی نمی دهند.  لذا، خواص آن را حفظ می کنند. بطری های شیشه ای در رنگ های مختلف از جمله بی رنگ ( سفید) ، سبز ، زیتونی، قهوه ای و آبی تولید می شوند. این رنگ ها مربوط به مواد اولیه تولید بطری است لذا رنگ ها ثابت هستند و همه خواص بطری شیشه را حفظ می کنند.

بازرگانی شیشه سلیمی ارائه دهنده انواع جار و بطری شیشه رنگی ، فروش بطری شیشه ای آبی ، ارسال به تمام نقاط ایران از تهران. لیست بعضی از بطری های شیشه آبی و قیمت را ملاحظه می فرمایید. جهت مشاهده لیست کامل محصولات و قیمت ها به بخش جار و بطری شیشه ای مراجعه نمایید.

بطری ۴ لیتری آنجلیکا آبی درب استیل

بطری ۴ لیتری آنجلیکا آبی

بطری یک لیتری پرستو آبی پیچی

بطری یک لیتری پرستو آبی

51000 تومان با درب استیلشیشه 16000 تومان
با درب استیل : 18000 تومان
تعداد در کارتن :6 تاییتعداد در کارتن :20 تایی
بطری یک لیتری شیشه ای طرح چک آبی پیچی

بطری یک لیتری شیشه ای طرح چک آبی

بطری یک لیتری پرشیا آبی پیچی

بطری یک لیتری پرشیا آبی

شیشه 16000 تومان
با درب استیل : 18000 تومان
شیشه 21500 تومان
با درب استیل : 23500 تومان
تعداد در کارتن :16 تاییتعداد در کارتن :18 تایی

مواد اولیه بطری شیشه آبی

همانطور که اشاره شد، بطری های آبی، رنگ مواد اولیه آنها آبی است و بعدا رنگ نشده اند.  هر چند امکان رنگ کردن بطری در هر رنگ دلخواه وجود دارد. اما بطری رنگی که مواد اولیه آن رنگی است و همه خواص خنثی بودن شیشه را دارد، رنگهای محدودی دارد. رنگ آبی شیشه اغلب به دلیل اضافه کردن اکسید کبالت یا کربنات کبالت است. مقدار بسیار کمی از آن برای ایجاد رنگ آبی شیشه کافی است. اسمالت یا رنگدانه های پتاسیم سیلیکات کبالت از قدیم برای ایجاد رنگ آبی در شیشه ها به کار می رفته است. زیبایی ، شفافیت و نوستالژیک بودن شیشه آبی، جلوه خاصی به آن می دهد.

فیلم کوتاه معرفی محصولات بطری شیشه ای آبی رنگ