فروش عمده بطری شیشه ای در بازرگانی شیشه سلیمی با بیش از چهل سال تجربه در صنعت شیشه ایران.

مزایای استفاده از بطری های شیشه ای

  • بطری های شیشه ای با موارد داخل آن هیچ واکنش شیمیایی نمی دهند و ماده سومی وارد آن نمی کنند؛ همین ویژگی سبب می شود که نه تنها رنگ، طعم و مزه مواد داخل ثابت بماند، بلکه مواد غذایی داخل آن سالم نیز بمانند. این موضوع وقتی مهمتر می شود که بدانیم برخی مواد خوراکی دارای اسید های ضعیف طبیعی هستند، مانند آبلیمو، ترشیجات، سرکه و … در صورتیکه این موارد در ظروف پلاستیکی نگهداری شوند، با آن واکنش شیمیایی داده و علاوه بر از دست دادن کیفیت خود، برای سلامتی بسیار مضر می شوند.
  • شیشه ماده ای قبل بازیافت است. یعنی زباله تولید نمی کند و مهمتر اینکه پس از بازیافت صد در صد خاصیت و کیفیت خود را حفظ می کند، لذا با بازیافت شیشه معادن طبیعی خفظ می شودو همچنین مصرف انرژی و مشکلات مرتبط با آن کمتر می شود. قابل ذکر است که شیشه بی نهایت بار با حفظ کیفیت قبلی قابل بازیافت است.
  • با بطری های شیشه ای طراوت و تازگی مواد غذایی را حفظ می کنیم.

فروش عمده بطری شیشه ای در تهران

بازرگانی شیشه سلیمی با بیش از چهل سال تجربه در صنعت شیشه ایران، ارائه دهنده انواع بطری شیشه ای و جار شیشه ای به صورت عمده و جزئی می باشد. سعی کردیم با ارائه بطری های شیشه ای در طرح و ظرفیت های متنوع و همچنین ارسال بار از طریق باربری های شوش تهران ( مرکز باربرهای ایران) به تمام نقاط کشور، اقدام موثری در گسترش فرهنگ استفاده از بطری های و جارهای شیشه ای انجام دهیم و کالا را در کمترین زمان و هزینه به دست مشتریان گرامی برسانیم

جهت مشاهده لیست موجودی ها و قیمت ها به بخش محصولات جار و بطری شیشه ای بازرگانی شیشه سلیمی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده لیست محصولات کلیک کنید