جار شیشه ای شش گوش از پرطرفدارترین انواع جار شیشه ای می باشد؛ زیرا به دلیل تشابه به کندو عسل، ظرف مناسبی برای فروش عسل است و هم به دلیل چند وجهی بودن، نمای خوبی در سایر انواع محصولات دیگر دارد.

جار شیشه ای شش گوش نیم کیلویی

جار شیشه ای شش گوش نیم کیلویی از انواع قالب های عمومی می باشد که در کارخانه های مختلف چه به صورت اتوماتیک و چه به صورت دستی تولید می شود. سایز درب این جار شیشه ای ۶۶ است و از انواع دربهای متداول بازار محسوب می شود. ظرفیت این جار شیشه ای ۳۶۰ سی سی و گنجایش عسل آن حدودا نیم کیلو گرم می باشد.

جار شیشه ای شش گوش نیم کیلو

جار شیشه ای شش گوش ۲۵۰ گرمی

جار شیشه ای شش گوش ۲۵۰ گرمی قالب جدید در محصولات جار شیشه ای به حساب می آید و در حال حاضر فقط به صورت دستی تولید می شود و تولید اتوماتیک برای آن فعلا انجام نشده است. علی رغم جدید بودن این جار شیشه ای، این شیشه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و نه تنها برای عسل و سایر محصولات خوراکی مثل مربا، ترشی، دمنوش های گیاهی، محصولات رژیمی و سلامت خانگی و … مورد استفاده قرار می گیرد بلکه برخی از مشتریان خوش ذوق ما جهت بسته بندی تولیدان غیرخوراکی مثل کرم و لوسیون های طبیعی و گیاهی از این شیشه استفاده کرده اند که مورد استقبال بازرا قرار گرفته است.

چار شیشه ای شش گوش 180 سی سی
جار شیشه ای شش گوش ۲۵۰

بازرگانی شیشه سلیمی با چهل سال تجربه در صنعت شیشه، سعی دارد با ارائه محصولات متنوع جار و بطری شیشه در ابعاد و اشکال متنوع، طیف وسیعی از انتخاب های ممکن را برای مشتریان عزیز فراهم نمایید. جهت مشاهده لیست بروز و قیمت محصولات وارد صفحه محصولات جار و بطری شوید.

جار شیشه ای شش گوش 250 و 500 گرمی
جار شیشه ای شش گوش